La Nordica sporák Regina 350 BII Steel bílý

1513113

Nový produkt

 • kachlový obklad
 • účinnost 82 %
 • Litinová varná plotna
 • Chromovaný rám kolem plotny
 • Pozinkovaná a smaltovaná ocel
 • Celo-litinové topeniště, plotna a dvířka
 • Smaltovaná trouba o objemu 28 litrů
 • Integrovaný teploměr pečící trouby
 • Ohřívací nebo sušící prostor pod troubou
 • Integrovaný výsuvný úložný prostor ve spodní části
 • Přepínací klapka pro možnost vaření nebo vaření a pečení

Více informací

Skladem u dodavatele

44 710 Kč s DPH

Více informací

SPORÁK REGINA 350 BII STEEL (7,2 kW) DAL ZOTTO

Kvalitní litinový sporák REGINA 350 BII STEEL na topení dřevem a dřevěnými briketami s proskleným ohništěm a smaltovaným ocelovým obkladem. Velmi oblíbený sporák nejen na chaty a chalupy, kde se využije na topení, ale i smaltovaná trouba na pečení a velká litinová plotna na vaření.

Smaltovaný ocelový konvekční obklad dodává sporáku krásný vzhled a slouží jako solitérní doplněk interiéru. Konstrukce topeniště je masivní celolitinová a veškeré ocelové díly jsou smaltované z obou stran nebo pozinkované, což zaručuje dlouhodobou životnost sporáku REGINA 350 BII STEEL. Všechna dvířka jsou také z masivní litiny. Vypovídající údaj o masivní konstrukci je samotná hmotnost sporáku, která je 165 kg. Pečící trouba o objemu 28 litrů je oboustranně smaltovaná, tudíž povrch je odolný proti propálení a snadno se udržuje. Ve dvířkách trouby je integrovaný teploměr pro rychlou a přesnou kontrolu teploty, který tak zaručuje pohodlné pečení. Litinová varná plotna je precizně zabroušena pro dokonalý převod tepla a zespodu masivně vyztužena pro dlouhodobou životnost. Sporák REGINA 350 BII STEEL je vybaven mechanickou přepínací klapkou pro snadné a rychlé vyřazení pečící trouby z provozu, např. při letním vaření nebo při roztápění sporáku. Spaliny tak odchází z topeniště rovnou pod plotnou do komínu a nebo pod plotnou a kolem dokola celé pečící trouby a následně v zadní části do komínu. Regulace výkonu sporáku je pomocí chromovaných šoupátek pro primární a sekundární vzduch. Terciální vzduch je automaticky nasáván vlivem podtlaku komínu. Pod roštem je snadno odnímatelný popelník. Prostor pod troubou může sloužit pro ohřívání, sušení, uchování teplých pokrmů nebo jen jako úložný prostor na plechy a rošty. Ve spodní části je výsuvný úložný prostor na dřevo nebo na příslušenství ke sporáku REGINA 350 BII STEEL.

Vývod pro napojení kouřovodu je napravo a může být nahoru nebo dozadu. Smaltované ocelové boky sporáku REGINA 350 BII STEEL tlumí sálavé teplo a snižují povrchovou teplotu, čímž šetří místo a brání možnosti popálení při náhodném dotyku. Kolem celé plotny je chromované madlo, které sporák zdobí a zároveň se dá využít pro odkládání a sušení utěrek nebo také pro zavěšení krbového nářadí.

Regulovatelný výkon sporáku je v rozmezí od 4,0 kW do 9,0 kW v závislosti na množství přiloženého paliva. Barevné varianty sporáku jsou: bílá (kropenatá) a černá.

V ceně sporáku REGINA 350 BII STEEL není chromovaný rošt do trouby, který doporučujeme přikoupit pro ještě lepší využití sporáku.

Ke sporáku je také možné přiobjednat nerezovou nádobu pro ohřev vody (tzv. kamnovec).

Technické parametry sporáku REGINA 350 BII STEEL

Nominální výkon sporáku
7,2 kW
Rozsah výkonu
4 - 9 kW
Vytápěcí schopnost sporáku
80 - 206 m3
Spotřeba paliva při nominálním výkonu
2,0 kg/h
Účinnost sporáku
82 %
Rozměr - V x Š x H
843 x 869 x 570 mm
Váha s obalem (Brutto)
160 kg
Váha bez obalu (Netto)
140 kg
Max. délka polena
30 cm
Povolená paliva
Dřevo, ekobrikety
Ø kouřovodu
130 mm
Emisní hodnota CO
0,08 %
Zadní připojení kouřovodu
Ano
Způsob vytápění
teplovzdušné
Vzdálenost od hořlavých materiálů za kamny
400 mm
Vzdálenost od hořlavých materiálů před kamny
1000 mm
Vzdálenost od hořlavých materiálů z boku kamen
300 mm
Horní připojení kouřovodu
Ano
Externí přívod vzduchu
Ne
Plotýnka
Ano
Trouba
Ano
Velikost trouby (V x Š x H)
300 x 245 x 384 mm
Obklad sporáku
Smaltovaná ocel
Barva sporáku
Bílá , Černá
Ventilátor
ne

25 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook