La Nordica Favola 4,5 cappuccino sporák

1514503

Nový produkt

Krbový sporák na vaření

 • Smaltovaný povrch oceli
 • Litinová varná plotna
 • Pozinkovaná a smaltovaná ocel
 • Celo-litinové topeniště
 • Smaltovaná trouba o objemu 41 litrů
 • Dvířka s dvojitým prosklením
 • Integrovaný teploměr pečící trouby
 • Integrovaný výsuvný úložný prostor ve spodní části
 • Více barevných variant
 • Chromovaný rám kolem plotny
 • Přepínací klapka pro možnost vaření nebo vaření a pečení

Více informací

Skladem u dodavatele

38 070 Kč s DPH

Více informací

Technické parametry sporáku Favola 4,5

Nominální výkon
7,5 kW
Vytápěcí schopnost
až 215 m3
Výkon do vzduchu
7,5 kW
Rozměr - V x Š x H
853x965x642 mm
Účinnost
81 %
Váha s obalem (Brutto)
145 kg
Váha bez obalu (Netto)
125 kg
Povolená paliva
Dřevo, ekobrikety
Ø kouřovodu
130 mm
Zadní připojení kouřovodu
Ne
Způsob vytápění
teplovzdušné
Horní připojení kouřovodu
Ano
Externí přívod vzduchu
Ne
Plotýnka
Ano
Trouba
Ano
Velikost trouby (V x Š x H)
300x330x410 mm
Obklad
Smaltovaná ocel
Barva
Bílá , Černá , Cappuccino
Ventilátor
ne

SPORÁK LA NORDICA FAVOLA 4,5

Kvalitní litinový sporák La Nordica Favola 4,5, ve kterém můžete topit dřevem a dřevěnými briketami. Sporák má prosklené ohniště, kterým můžete sledovat plápolající oheň. Sporák si zamilujete nejen na chatě a chalupě, kde ho využijete na topení, ale i smaltovanou troubu na pečení a velkou litinovou plotnu na vaření.

Povrchová úprava barevným smaltováním a příznivá cena, jsou přednostmi tohoto sporáku. Konstrukce topeniště je masivní celolitinová a veškeré ocelové díly jsou smaltované z obou stran nebo pozinkované, což zaručuje dlouhodobou životnost sporáku. Dvířka trouby a topeniště mají dvojité prosklení a jsou uchycena na masivních pantech s vratnou pružinou. Pečící trouba o objemu 41 litrů je oboustranně smaltovaná tudíž povrch je odolný proti propálení a snadno se udržuje. Ve dvířkách trouby je integrovaný teploměr pro rychlou a přesnou kontrolu teploty, který tak zaručuje pohodlné pečení. Litinová varná plotna sporáku La Nordica Favola 4,5 je precizně zabroušena pro dokonalý převod tepla a zespodu masivně vyztužena pro dlouhodobou životnost. Sporák je vybaven mechanickou přepínací klapkou pro snadné a rychlé vyřazení pečící trouby z provozu, např. při letním vaření nebo při roztápění sporáku. Spaliny tak odchází z topeniště rovnou pod plotnou do komínu a nebo pod plotnou a kolem dokola celé pečící trouby a následně v zadní části do komínu. Regulace výkonu sporáku La Nordica Favola 4,5 je pomocí dvou táhel pro primární a sekundární vzduch. Pod roštem je snadno odnímatelný popelník.

Ve spodní části je výsuvný úložný prostor na dřevo nebo příslušenství ke sporáku. Vývod pro napojení kouřovodu je vždy napravo a může být nahoru nebo dozadu. Kolem celé plotny je chromované madlo, které sporák zdobí, chrání před popálením a zároveň se dá využít pro odkládání a sušení utěrek nebo také pro zavěšení krbového nářadí.

Regulovatelný výkon sporáku La Nordica Favola 4,5 je v rozmezí od 4,0 kW do 11,0 kW v závislosti na množství přiloženého paliva.

 • Barevné varianty sporáku La Nordica Favola 4,5 jsou: bílá, černá nebo cappuccino.
 • V ceně sporáku není chromovaný rošt do trouby, který doporučujeme přikoupit pro ještě lepší využití sporáku La Nordica Favola 4,5.

25 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook