La Nordica Family 4,5 bílý sporák

7014003

Nový produkt

Krbová kamna/ sporák na vaření

  • Smaltovaný povrch oceli
  • Litinová varná plotna
  • Pozinkovaná a smaltovaná ocel
  • Celo-litinové topeniště
  • Smaltovaná trouba o objemu 41 litrů
  • Dvířka s dvojitým prosklením
  • Integrovaný teploměr pečící trouby
  • Integrovaný výsuvný úložný prostor ve spodní části
  • Chromovaný rám kolem plotny
  • Přepínací klapka pro možnost vaření nebo vaření a pečení

Více informací

Skladem u dodavatele

37 950 Kč s DPH

Více informací

Technické parametry sporáku/ krbových kamen

Nominální výkon
7,5 kW
Vytápěcí schopnost
až 215 m3
Výkon do vzduchu
7,5 kW
Rozměr - V x Š x H
853x964x642 mm
Účinnost
81 %
Váha s obalem (Brutto)
135 kg
Váha bez obalu (Netto)
125 kg
Povolená paliva v kamnech
Dřevo, ekobrikety
Ø kouřovodu
130 mm
Zadní připojení kouřovodu
Ne
Způsob vytápění
teplovzdušné
Horní připojení kouřovodu
Ano
Externí přívod vzduchu do kamen
Ne
Plotýnka na kamnech
Ano
Trouba v kamnech
Ano
Velikost trouby (V x Š x H)
300x330x410 mm
Obklad kamen
Smaltovaná ocel
Ventilátor
ne

SPORÁK LA NORDICA FAMILY 4,5

Kvalitní litinový sporák La Nordica Family 4,5 na topení dřevem a dřevěnými briketami s proskleným ohništěm. Velice populární sporák nejen na chaty a chalupy, kde se využije na topení, ale i smaltovaná trouba na pečení a velká litinová plotna na vaření.

Povrchová úprava barevným smaltováním a příznivá cena, jsou přednostmi tohoto sporáku. Konstrukce topeniště je masivní celolitinová a veškeré ocelové díly jsou smaltované z obou stran nebo pozinkované, což zaručuje dlouhodobou životnost sporáku. Dvířka trouby a topeniště mají dvojité prosklení a jsou uchycena na masivních pantech s vratnou pružinou. Pečící trouba o objemu 41 litrů je oboustranně smaltovaná tudíž povrch je odolný proti propálení a snadno se udržuje. Ve dvířkách trouby je integrovaný teploměr pro rychlou a přesnou kontrolu teploty, který tak zaručuje pohodlné pečení. Litinová varná plotna sporáku je precizně zabroušena pro dokonalý převod tepla a zespodu masivně vyztužena pro dlouhodobou životnost. Sporák je vybaven mechanickou přepínací klapkou pro snadné a rychlé vyřazení pečící trouby z provozu, např. při letním vaření nebo při roztápění sporáku. Spaliny tak odchází z topeniště rovnou pod plotnou do komínu a nebo pod plotnou a kolem dokola celé pečící trouby a následně v zadní části do komínu. Regulace výkonu sporáku La Nordica Family 4,5 je pomocí dvou táhel pro primární a sekundární vzduch. Pod roštem je snadno odnímatelný popelník.

Ve spodní části je výsuvný úložný prostor na dřevo nebo příslušenství ke sporáku. Vývod pro napojení kouřovodu je vždy napravo a může být nahoru nebo dozadu. Kolem celé plotny je chromované madlo, které sporák zdobí, chrání před popálením a zároveň se dá využít pro odkládání a sušení utěrek nebo také pro zavěšení krbového nářadí.

Regulovatelný výkon sporáku La Nordica Family 4,5 je v rozmezí od 4,0 kW do 11,0 kW v závislosti na množství přiloženého paliva. Barevné varianty sporáku jsou: bílá, černá nebo cappuccino. V ceně sporáku není chromovaný rošt do trouby, který doporučujeme přikoupit pro ještě lepší využití sporáku.

25 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook